Plausible (2.1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Settings
ps: امستنې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: General
ps: ټوليز
