Plausible (2.1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Disabled
pt: Desativado

en: Settings
pt: Definições

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Domain
pt: Domínio

en: General
pt: Geral

en: Events
pt: Eventos

en: Dashboard
pt: Painel de controlo

en: Every page except the listed pages
pt: Todas as páginas exceto as páginas listadas
