Plausible (2.1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Statistics
sl: Statistika

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Domain
sl: Domena

en: General
sl: Splošno

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
