Plotly.js Graphing (3.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Error
ast: Fallu

en: Not installed
ast: Ensin instalar
