Plotly.js Graphing (3.0.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད
