Plotly.js Graphing (3.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Error
bs: Greška

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku
