Plotly.js Graphing (3.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Error
cy: Gwall

en: Not installed
cy: Heb ei osod
