Plotly.js Graphing (3.0.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Layout
et: Paigutus

en: Error
et: Viga

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Add another item
et: Lisa uus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: @title (value @number)
et: @title (väärtus @number)
