Plotly.js Graphing (3.0.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Layout
fa: آرایش

en: Error
fa: خطا

en: Delete?
fa: حذف؟

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number
