Plotly.js Graphing (3.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Error
kk: Қате

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
