Plotly.js Graphing (3.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Error
lv: Kļūda

en: Delete?
lv: Dzēst?

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: Responsive
lv: Responsīvs
