Plotly.js Graphing (3.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Error
nn: Feil

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad
