Plotly.js Graphing (3.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Error
eo: Eraro

en: Not installed
eo: Ne instalita
