Plotly.js Graphing (3.0.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Error
km: កំហុស

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
