Plotly.js Graphing (3.0.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Error
cs: Chyba

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Field types
cs: Typy polí

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number

en: Responsive
cs: Responzivní

en: @title (value @number)
cs: @title (hodnota @number)
