Plotly.js Graphing (3.0.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Error
jv: Salah

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: About
jv: Ngenani

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number
