Plotly.js Graphing (3.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
