Plotly.js Graphing (3.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: False
mn: Худал

en: Error
mn: Алдаа

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх
