Plotly.js Graphing (3.0.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Error
my: အမှား

en: About
my: အကြောင်း
