Plotly.js Graphing (3.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Error
ne: त्रुटि

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: About
ne: बारेमा
