Plotly.js Graphing (3.0.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Layout
oc: Afichatge

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number
