Plotly.js Graphing (3.0.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Error
sk: Chyba

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Field types
sk: Typy polí

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number
