Plotly.js Graphing (3.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Error
ug: خاتالىق

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
