Plotly.js Graphing (3.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Error
ur: خرابی
