Plotly.js Graphing (4.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Error
hr: Greška

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number
