Plotly.js Graphing (4.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Error
af: Fout

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
