Plotly.js Graphing (4.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Error
bg: Грешка

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
