Plotly.js Graphing (4.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Add another item
bn: অন্য আইটেম যুক্ত করুন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
