Plotly.js Graphing (4.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: @title (value @number)
el: @title (τιμή @number)
