Plotly.js Graphing (4.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Layout
he: פריסה

en: Error
he: שגיאה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: @title (value @number)
he: @title (ערך @number)
