Plotly.js Graphing (4.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Error
hy: Սխալ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number
