Plotly.js Graphing (4.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
