Plotly.js Graphing (4.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Error
ps: تیروتنه

en: About
ps: په اړه
