Plotly.js Graphing (4.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Layout
uk: Макет

en: Error
uk: Помилка

en: Delete?
uk: Вилучити?

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Graphs
uk: Графіки

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: About
uk: Про модуль

en: Histogram
uk: Гістограма

en: Bar Chart
uk: Стовпчикова діаграма

en: Uses
uk: Використання

en: Field types
uk: Типи полів

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: @title (value @number)
uk: @title (значення @number)
