Plotly.js Graphing (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Error
fi: Virhe

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number
