Plotly.js Graphing (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Error
da: Fejl

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Field types
da: Felttyper

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number

en: @title (value @number)
da: @title (værdi @number)
