Plotly.js Graphing (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Layout
nl: Lay-out

en: Error
nl: Fout

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: @title (value @number)
nl: @title (waarde @number)
