Plotly.js Graphing (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Error
be: Памылка

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number
