Plotly.js Graphing (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Layout
gl: Disposición

en: Error
gl: Erro

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number
