Plotly.js Graphing (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Error
gu: ભુલ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
