Plotly.js Graphing (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Error
hu: Hiba

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Weight for row @number
hu: @number. sor súlya

en: @title (value @number)
hu: @title (@number érték)
