Plotly.js Graphing (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Layout
sl: Postavitev

en: Error
sl: Napaka

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
