Plotly.js Graphing (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Layout
vi: Bố cục

en: Error
vi: Lỗi

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Graphs
vi: Đồ thị

en: Add another item
vi: Thêm mục

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Weight for row @number
vi: Thứ tự cho dòng @number
