Plotly.js Graphing (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Error
eu: Errorea

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Field types
eu: Eremu motak

en: @title (value @number)
eu: @title (balioa @number)
