Plotly.js Graphing (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Layout
fr: Mise en page

en: Error
fr: Erreur

en: Not installed
fr: Non installé

en: Add another item
fr: Ajouter un autre élément

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Field types
fr: Types de champs

en: Weight for row @number
fr: Poids pour la ligne @number

en: Responsive
fr: Adaptatif

en: @title (value @number)
fr: @title (valeur @number)
