Plotly.js Graphing (8.x-1.5) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Graphs
kn: ನಕ್ಷೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
