Plotly.js Graphing (8.x-1.6) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Layout
ar: التنسيق

en: Error
ar: خطأ

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number
