Plotly.js Graphing (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Error
ku: هەڵە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
