Plotly.js Graphing (8.x-1.6) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Error
ta: பிழை

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Add another item
ta: அடுத்த பொருளை இணை

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Weight for row @number
ta: வரிசை @number-யின் எடை
