Plotly.js Graphing (8.x-1.6) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Error
te: సమస్య

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
